Зварювальні роботи

svar
Ми виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності. Зварювання – процес отримання нероз’ємного з’єднання деталей за допомогою місцевого або загального нагріву. Зварювання металу – технологічний процес з’єднання металів при нагріванні або тиску, в результаті якого виходить безперервність металів, що з’єднуються.
За способом зварювальні роботи поділяються на такі типи: ручне зварювання, механізоване зварювання, автоматичне зварювання. Для зварювання використовуються різні джерела енергії: електрична дуга, газове полум’я, лазерне випромінювання, електронний промінь, ультразвук.

Замовити
  Зварювання металевих деталей – технології міцного з’єднання

  Жодна галузь сучасної промисловості та будівництва, де використовуються металеві конструкції, не обходиться без міцного з’єднання елементів та деталей. Тому однією з найважливіших операцій у роботі з металом є зварювання. Зварювання металу – це технологічний процес, результатом якого є нероз’ємне з’єднання металевих частин. Цей процес забезпечується шляхом на метал високої температури чи тиску. Сучасні технології налічують велику кількість різних видів зварювання.

  Найбільш поширені технологічні види зварювання

  При здійсненні зварювання потрібне джерело енергії для плавлення чи тиску на краї металу, що з’єднуються. З типів джерела енергії, розрізняють такі типи зварювання:

  • Дугове зварювання. Це зварювання, засноване на плавленні металу. Нагрівання країв проводиться за допомогою електричної дуги. Може проводитися в ручному, механізованому та автоматичному режимах, залежно від конкретного завдання.
  • Газове зварювання. Такий же термічний вплив на краї металу, що зварюються, тільки здійснюване за рахунок горіння горючих газів.
  • Лазерне зварювання. Джерело енергії – квантовий лазерний генератор, зварювання проводиться лазерним променем.
  • Зварювання електронним променем. Для зварювання тугоплавких та хімічно активних металів та сплавів.
  • Ультразвукове зварювання. Джерело енергії – ультразвукові коливання. Застосовується при точковому та контурному з’єднанні.

  За ступенем механізації процесу зварювання буває:

  • ручний;
  • механізованою;
  • автоматизованою;
  • автоматичною.

  Також, виходячи з безперервності процесу, зварювання ділять на переривчасте та безперервне.

  Компанія “Metal Work” – оперативні зварювальні роботи алюмінію та нержавіючої сталі

  Наша компанія здійснює різні види зварювальних робіт у м. Київ. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання для електрозварювальних та газозварювальних робіт у ручному та механізованому режимах. Зварювальники мають високий рівень професіоналізму і великий досвід. Замовити послуги зі зварювання ви завжди можете за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наш менеджер у найкоротший термін здійснить розрахунок вартості зварювальних робіт, виходячи з вашого замовлення, враховуючи всі деталі проекту.