Стелажі

Металеві стелажі

Металеві стелажі – це конструкції, призначені для зберігання та упорядкування різних видів вантажів та товарів. Полиці металеві влаштовані таким чином, що нижній ярус застосовується для демонстрації товару, тим часом верхній ряд призначений для зберігання запасів товарів. Важлива перевага полягає в тому, що складський стелаж значно полегшує доступ до необхідних товарів, підвищуючи рівень ефективності роботи з вантажем, і може бути зібраний відповідно до побажань клієнтів, тому ідеально підійде на склад.

Залізний стелаж для складу досить часто дає можливість взагалі обійтися без складського приміщення, при цьому може витримувати високий вантаж – аж до кількох десятків кілограм. А те, що модульні стелажі СТ виконані з нержавіючої сталі, корозія їм нестрашна. Швидкозбірні стелажі нагадують свого роду конструктор, тому складання займає кілька хвилин.

Ціна

У той же час, вартість вас приємно здивує. Приймаємо замовлення від 3 000 гривень.

Де актуальне застосування металевого стелажу?

  • Супермаркет та магазин.
  • Торговий та логістичний комплекс.
  • Офіс та архів.
  • Складське приміщення та інші приміщення під час зберігання вантажу.

Під час виробництва металевого універсального стелажу, враховуються особливості товару та побажання замовника. Можна замовити стелаж для бочок, шин, стельовий стелаж МС, вантажні стелажі, швидко збірні стелажі і т.д.

Різновиди стелажів за типом конструкції

  • Стельовий стелаж використовується для зберігання вантажу, упакованого в пачки, ящики та коробки. Поличні системи стелажів ПС відрізняються простим монтажем, а складування здійснюється ручним способом.
  • Фронтальні стелажі – стелажі оцинковані ОС, які без проблем модифікуються під необхідний розмір і вагу.
  • Палетний стелаж – один із найпоширеніших видів, що пов’язане з його економічністю. Декілька ярусів палетів дозволяють вільно розмістити навіть нестандартний вантаж. Ідеальне рішення як стелаж для супермаркетів.
  • Набивний стелаж – оптимальне рішення, якщо потрібно забезпечити зберігання однотипних вантажів із тривалим терміном служби.
  • Багатоярусні стелажі – це стелажі СК, які складаються з кількох рівнів, які містять багато товару. Є найнадійнішими та безпечнішими.
  • Консольний стелаж – ідеальне рішення для утримання довгомірного вантажу, а конструкція аналогічно проста: стійка та рейка.

Виготовлення стелажів на замовлення від компанії «ЮС Метал»

Виготовлення стелажів «під ключ» – один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Під час виробництва враховуються всі побажання наших замовників, а також вимоги до конструкції, навантажень, розмірів та інших характеристик. Розробляється за індивідуальним зразком для кожного клієнта, тому ви отримаєте оптимальне рішення,
яке буде підходити індивідуально до вашого бізнесу.

У процесі виробництва стелажів застосовуються якісні матеріали та інноваційне обладнання, тому виробництво відповідає ГОСТ. У нас ви можете замовити: пересувні оцинковані стелажі, середньо-важкого навантаження серії ПСТ, середнього навантаження СТС, поличкові стелажі МС, стаціонарні архівні стелажі на замовлення та багато іншого.
Якщо ви хочете замовити металевий стелаж у Києві з доставкою по всій Україні, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Замовити