Токарні роботи

tokar
Ми пропонуємо послуги токарної обробки металевих виробів та заготовок на токарних верстатах. Токарні роботи містить у собі токарну обробку металу зовнішньої та внутрішньої поверхні обертання (циліндричної та конічної), свердлівку торцювання, відрізання, зняття фасок, прорізання канавок, нарізування внутрішніх та зовнішніх різьблень.
Наше обладнання дозволяє обробляти деталі діаметром від 2 до 250 мм та довжиною до 1200 мм.

Заказать
  У переліку послуг з металообробки, які надає компанія “Metal Work”? одне з основних місць займають токарні роботи, але це створення деталей необхідної форми шляхом зняття припуску при обертанні заготовки. Припуском називається саме той шар металу, який потрібно зняти. Токарні роботи виготовляються на спеціальних верстатах з використанням необхідних токарних інструментів. Є спеціальні токарні верстати, призначені для нанесення різьблення. В результаті токарних робіт можна змінити не тільки форму заготівлі, але і її конфігурацію, розміри та надати певного типу поверхні. Саме таким чином виготовляють фланці, кільця, гайки, вали, втулки та інші деталі типу тіл обертання.

  У нашій компанії кваліфіковані спеціалісти виконують токарні роботи різного ступеня складності. Наше обладнання дозволяє проводити наступні операції:

  • обробку зовнішньої та внутрішньої поверхонь обертання (циліндричної та конічної);
  • свердління отворів;
  • торцювання;
  • відрізання;
  • зняття фасок;
  • прорізання канавок;
  • нарізування внутрішніх та зовнішніх різьблень.

  Розміри деталей, що ми обробляємо: діаметр від 2 до 250мм, довжина 1200 мм.

  Розцінки на токарні роботи ви завжди можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті. Ми гарантуємо швидкість виконання замовлення та високу якість робіт за доступною ціною.