Послуги з гнуття труб

gibka
У нашій компанії здійснюється згинання труб на замовлення в Києві. Гнучка металевих труб (профільних, круглих труб) – це технологічна операція холодного вальцювання труби з використанням спеціального згинального обладнання.
Ми гнемо такі види труб:

 • Профільна труба як квадратна, так і прямокутна з габаритами від 15 мм до 60 мм (будь-яке поєднання) і товщиною стінки до 4 мм.
 • Кругла труба діаметром від 20 до 60 мм із товщиною стінки до 5 мм.

За короткі терміни, з гарантовано високою якістю та за доступними цінами ми виконаємо послугу з гнуття труби будь-якого обсягу та складності.

Заказать гибку в Киеве
  Рідко яка сучасна галузь промислового будівництва обходиться без згинання труб. Практично в будь-якій металоконструкції складної конфігурації є гнуті елементи.

  Київська компанія “Metal Work” здійснює згинання труб за допомогою спеціального згинального обладнання. Загалом це дуже широко затребувана технологічна операція холодного вальцювання, яка має такі переваги:

  • одержання потрібної геометрії;
  • зменшення числа з'єднань;
  • відсутність швів у місцях вигину.

  При згинанні труб важливо максимально рівномірно деформувати трубу в місці згину. Один із показників якісної згинання - відсутність складок та збереження постійного перерізу. Для цього важливо як якісне обладнання, так і вправність та досвід майстрів.

  Ціна на згинання труб

  Вартість згинання в нашій компанії становить від 30 гривень за метр труби.

  Ми гнемо круглі та квадратні труби наступних розмірів:

  • профільні квадратні або прямокутні труби розміром від 15 до 60 мм у будь-якому поєднанні та товщиною стінки до 4 мм;
  • круглі труби діаметром від 20 до 60 мм, товщина стінки до 5 мм.

  Ціни на послуги згинання залежать від розміру та товщини труби, а також від деяких інших деталей замовлення. Усі подробиці, будь ласка, уточнюйте з нашим менеджером за телефоном, вказаним на сайті.