Нестандартні металоконструкції

Нестандартные металлоконструкции

Нестандартні металоконструкції

Виготовлення нестандартних металоконструкцій – це одна з ключових проблем, з якою стикаються багато компаній під час проведення будівельних робіт. Адже реалізація в металі складних конструкцій, які часто мають досить великі розміри, потребує великого виробничого цеху та досвідчених фахівців. Саме з цієї причини нестандартні металоконструкції під замовлення пропонують тільки деякі компанії, в тому числі і «ЮС Метал». Якщо вам потрібний виріб за індивідуальним проектом, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті.

Вартість

Ціна вас приємно здивує: металоконструкції – 12 000 гривень за тонну, а монтаж – від 5 000 гривень за тонну.

Різновиди нестандартних виробів із металу

Досить часто виробництво нестандартних металоконструкцій може бути затребуваним при створенні огорож, оригінальних рекламних щитів, архітектурних споруд, реалізації авторських дизайнів тощо. Є кілька основних видів подібних конструкцій, які замовляють за індивідуальним проектом:

  • перекриття різної форми;
  • пандуси та подіуми;
  • складське та виробниче обладнання;
  • декорації, каркаси та вивіски;
  • козирки, сходи, елементи вхідних груп;
  • огородження різного типу та конфігурації.

Ці конструкції дозволяють виправити будь-які будівельні недоліки, наприклад, якщо під час створення проекту була допущена помилка і металоконструкція не стикується під час монтажу. Використання конструкцій з металу нестандартної форми дозволяють здійснювати вантажні, розвантажувальні та монтажні роботи максимально швидко та ефективно.

Виготовлення нестандартних конструкцій від компанії “ЮС Метал”

Висока кваліфікація фахівців та потужний виробничий цех дозволяють нам виготовляти нестандартні металоконструкції під ключ будь-якого рівня складності. Наявність сучасної металообробної роботизованої бази та хворий верстатний парк забезпечують якісне та швидке виконання замовлення.

Немаловажною перевагою є й те, що у нас є особистий проектний відділ, що дає можливість не лише здійснювати виготовлення за кресленнями, а й розробляють необхідну конструкторську документацію, адаптуючи зарубіжні креслення за українськими стандартами. У нас ви можете замовити виготовлення металевих конструкцій за наданим образом або розробимо всю потрібну документацію. Вам достатньо просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

 

Заказать