Навіси для машин

Навіси для автомобілів з полікарбонату

Навіси для автомобілів з полікарбонату – це чудова альтернатива гаражу, вартість будівництва якого значно вища і займає багато часу. В цей час навіси для автомобіля мають доступну ціну, в цей час служить такий навіс максимально довго, виглядає красиво і є чудова можливість вибору форми та кольору металу для даху навісу. У компанії «ЮС Метал» ви маєте можливість замовити навіс для автомобілів із металу, профнастилу, металочерепиці, полікарбонату з монтажем по Україні на максимально вигідних умовах.

Вартість

Власна виробнича база сприяє значному зниженню ціни: ціна металоконструкції – 12 000 гривень за тонну, а монтаж – від 5 000 гривень за тонну.

Види навісом для авто з металу

  • Збірний навіс для автомобіля. Встановлюється максимально швидко і швидко розбирається, коли його потрібно буде перенести в інше місце. Ключова перевага подібної споруди полягає в тому, що вона пристосована до перенесення, а монтаж не потребує спеціальних знань. Ціна навісу для автомобіля подібного типу нижча, ніж зварного аналога. Недолік полягає в тому, що постійно потрібно буде стежити за місцями з’єднання, щоб унеможливити порушення цілісності конструкції. Потрібно постійно захищати місця з’єднань від виникнення корозії.
  • Зварювальні металеві навіси для автомобілів. Це міцніший і надійний вид конструкції, монтаж якого має здійснювати кваліфікований майстер, т.к. потрібна максимальна точність та спеціальне обладнання. Конструкція подібного навісу є жорсткішою, вона не реагує на будь-які сезонні зсуви грунту, не перекошується з часом та не деформується. Місця з’єднання не потрібно постійно захищати від корозії. Подібні навіси можуть прослужити максимально довго і не потребують обслуговування, крім фарбування.

 

Виготовлення навісів для автомобілів “під ключ” від компанії «ЮС Метал»

Штат фахівців високої кваліфікації та наявність всього необхідного обладнання та інструменту сприяє тому, що в наших силах надавати надійні та якісні навіси для автомобілів із полікарбонату та інших матеріалів. Виконуємо все на замовлення, практикуючи індивідуальний підхід, щоб виготовлений навіс відповідав вашим перевагам та цілям. Завжди готові провести консультацію з усіх питань і допомогти підібрати оптимальне рішення. Використовуються виключно якісні матеріали, а виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, тому прослужить довгий час без будь-яких дефектів.
Щоб замовити виготовлення навісів, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Замовити