Мініферми

Мініферми з металоконструкцій

Якщо ви хочете перетворити тваринництво на успішний комерційний проект, важливо підібрати оптимальне матеріально-технічне обладнання. Практичним рішенням для формування оптимальних умов стануть швидкобудуюємі ферми з металоконструкцій, які сприятимуть гуманному утриманню худоби та підходять для бізнесу абсолютно будь-якого масштабу. Подібні міні-ферми підходять для корів, свиней, курятини, кроликів, перепелів, курчат, кролів та іншої худоби. Підійдуть для маленьких та дорослих особин.

Вартість

Власне виробництво та грамотне ціноутворення дозволило максимально знизити ціни: металоконструкції – 12 000 гривень за тонну, а монтаж — від 5 000 гривень за тонну. При обсягах та для постійних клієнтів приємні знижки. Якщо ви хочете замовити міні-ферму, просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Сендвіч-панелі дозволяють проводити будівництво тваринницьких ферм та повноцінний комплекс для ВРХ. На відміну від бетонних будівель, міні-ферми з металоконструкцій мають низьку теплопровідність, тому всередині ферми не буде холодно. Можна підтримувати оптимальний мікроклімат, що робить їх актуальними як яйцезбірник.

Саме тоді ви значно економите, т.к. під час будівництва корівника на 100 голів, технологія будівництва з металоконструкціями на 25% знижує собівартість проекту. У вартість будівництва входить: годівниця для подачі корму, системи для подачі води та регулювання, які максимально легко експлуатувати. Вони підходять не тільки для курки,
але великої рогатої худоби і для кролятини. А грамотна відгодівля сприятиме тому, що м’ясо буде максимально ніжним та смачним.

Ключові переваги міні-ферм із металоконструкцій

  • Оптимальне рішення, якщо немає необхідності в будові великих площ або кількох рівнів будівництва.
  • Металоконструкції дозволяють за доступною ціною реалізувати проект абсолютно будь-якого масштабу з мінімальними фінансовими та тимчасовими вкладеннями.
  • Мобільні конструкції, які без проблем можна демонтувати та перевести у будь-яку точку, тому ви не будете прив’язані до одного місця.
  • Можна підібрати оптимальне рішення абсолютно для будь-якої худоби.
  • Мінімальна вартість будівництва ферм з металоконструкцій робить бізнес вигіднішим.

Міні-ферми з металоконструкцій від компанії «ЮС Метал»

Наша компанія пропонує швидкомонтовані міні-ферми «під ключ» у Києві. Абсолютно кожен елемент конструкції будівлі виготовляється на замовлення на заводі, що значно економить час будівництва. Складання здійснюється без використання зварювальних робіт, т.к. кожен вузол кріпиться болтами, а це дозволяє проводити монтаж при опадах та низьких температурах. Можна додатково замовити клітини для бройлера та несушки, для свійської птиці, курчат, добових курчат, з якими відгодівля буде більш ефективною та безпечною.

Використовуємо лише легкі матеріали, тому можна застосовувати полегшений вид фундаменту, скорочуючи транспортні витрати та дозволяючи обійтись без застосування кранового обладнання під час будівництва односторонньої та двосторонньої міні-ферми. Власне виробництво та грамотне ціноутворення дозволило максимально знизити ціни: вартість конструкції – від 5 000 гривень. Конструкція виконується з оцинкованої сталі, тому прослужить протягом багато часу. При обсягах та для постійних клієнтів приємні знижки. Якщо ви хочете замовити міні-ферму,
просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Замовити