Модульні зварювальні столи

Стіл призначений для професійного зварювання. Модульний зварювальний стіл відрізняється ідеальною рівністю робочої зони завдяки фрезеруванню кожної пластини. Рама спроектована так, щоб витримувати навантаження до 1000 кг, навіть після збільшення площі поля за рахунок розкладання модульних елементів.
Модульний зварювальний стіл ідеально підходить для виготовлення великих розмірів і для виробництва дрібних елементів, де важливі точність і час.

ПЕРЕВАГИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Ідеальна рівність завдяки регульованій висоті пластин та фрезерованій поверхні.

Монтаж інструменту через отвори та щілини.

Висувні перфоровані пластини, що становлять робочу поверхню столу.

Збільшення робочої поверхні столів у всіх напрямках.

Додаткові бічні панелі.

Нерухомі опори або опори з колесами з можливістю регулювання по висоті.

Зварювальні столи

При виготовленні зварних конструкцій дуже багато часу, вісімдесят п’ять відсотків, йде на підготовку матеріалу до процесу зварювання. Інші п’ятнадцять відсотків припадає на зварювання.
Тому максимально точне позиціонування конструктивних елементів у найкоротші терміни істотно впливає на високу якість та оптимальну рентабельність виробничого процесу.

Використання зварювального столу дозволяє досягти вищезазначених цілей. Зварювальний стіл використовується для зварювання та збирання елементів конструкцій, що вимагають максимальної точності.

Зварювальний стіл призначений для оснащення технологічних станцій, на яких процеси зварювання дрібних деталей або великих конструкцій повинні виконуватися за рахунок збільшення поверхні столу шляхом переміщення пластин столу або збільшення кількості столів шляхом їх з’єднання. Зварювальні столи використовуються скрізь, де відбувається зварювання,
позиціонування та складання металевих елементів. Вони незамінні там, де потрібна точність налаштування та повторюваність.

Стіл виготовлений із сталі, здатної витримувати вагу та температуру зварювання. Він пропонує зварювальнику стабільне робоче місце, де він також може проводити необхідні вимірювання. Завдяки перфорованій поверхні та зазорам між пластинами на ній можна встановити додаткове та стандартне обладнання.
Складання зварювального обладнання може проводитися за допомогою шурупів, монтажних оправок, зварювальних затискачів, а також столярних затискачів.

З чого складається зварювальний стіл?

  1. Металевий жорсткий каркас з елементами кріплення та позиціонування робочої поверхні столу.
  2. Регульовані перфоровані пластини, що становлять робочу поверхню столу.
  3. Регульовані ніжки оснащені фіксованими опорами або опціонально колесами з висувною ніжкою.
  4. Сполучні скоби, що дозволяють розширити стіл за площею в усіх напрямках.
  5. Додаткові бічні панелі.

Сварочные столы

Сварочные столы