Металокаркаси

Металокаркаси

Металокаркаси – це особливий вид металевих виробів, які використовуються під час промислового чи цивільного будівництва. В основному конструкції застосовуються для зведення модульних будівель, де виступають як несучі елементи. Вони можуть бути різних розмірів, габаритів та конструкцій, залежно від проекту майбутньої будівлі.
Застосування є актуальним не тільки для будинків та інших споруд поверховістю до 4 поверхів, складів, цехів. У цей час використовується різний сталевий тип каркасів, який виготовляється на замовлення.

Особливості металокаркасів (ЛМК)

Сама конструкція металокаркасу складається з вертикальних стійок, які перетинаються горизонтальними прогонами і мають прямокутну форму. Має компактні розміри, що істотно знижує вагу самої будівлі, а це тільки позитивно позначається на собівартості будівлі.

Вартість

Конструкція змінного перерізу є одним із найвигідніших рішень з економічного боку – ціна металоконструкції – від 12 000 гривень за тонну, а монтаж – від 5 000 гривень за тонну.

Незважаючи на те, що вартість будівництва ферми, сходів, будинків, ангарів або будь-якої іншої споруди коштує дешевше, ніж при застосуванні інших технологій, конструкція матиме високу міцність і зможе витримувати величезні навантаження. Каркаси є основою швидкомонтованих споруд, т.к. значно зменшують термін будівництва будівлі.
Матеріал гранично легкий, що полегшує процес транспортування, в цей час лінійні конструкції не вимагають встановлювати потужний фундамент. Кріплення елементів конструкції здійснюється за допомогою зварювання чи болтів. Матеріал для металевих каркасів – стиль чи сплави металів. Незалежно від вибраного матеріалу,
вони не піддаються корозії, що суттєво збільшує термін виробу та проходить обробку з емалями та ґрунтами.

Виготовлення металокаркасів в Україні від компанії «ЮС метал»

Виготовлення каркасів з металу (ЛСТК) «під ключ» є одним із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання для створення виробів будь-якого призначення та рівня складності. У нас ви можете замовити корпуси кронштейнів для зовнішньої реклами, вироби для обладнання,
палети трансформери та багато іншого. Якщо ви вирішите замовити металокаркас у нас в компанії, ви отримуєте виріб, який буде відповідати всім вимогам якості та безпеки. Під час виробництва металевих каркасів враховуємо проект споруди, вносячи відповідні зміни для більш простого монтажу та зручності в експлуатації.
Якщо ви хочете замовити виготовлення та монтаж металевих каркасів «під ключ», просто зателефонуйте чи залиште заявку.

Замовити