Ферми

Виготовлення ферм

Ферма є геометрично незмінною конструкцією, яка складається з металоконструкцій, пов’язаних між собою вузлами. Активно застосовується у багатьох сферах цивільного та промислового будівництва. Виготовляється із сталевих профілів: швелер, куточок, тавр, труби різного перерізу. Основний елемент конструкції – пояс, які утворює контур конструкції та решітки, що складається з розкосів та стійок. Під час виготовлення ферм усі елементи з’єднуються між собою за допомогою звикання та за допомогою вузлових кріплень.

Ціна

Вартість ферми вас приємно здивує: ціна металоконструкції – від 12000 гривень за тонну, а монтаж – від 5000 гривень за тонну. Просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Для того щоб будівельні ферми не відчували серйозних осьових зусиль і для зниження вузлових моментів елементи центруються по осі центру тяжіння. Вона повністю відповідає статичній схемі та виду навантажень. Наприклад, коли проектується конструкція даху з металу, враховується необхідний ухил для забезпечення відведення води, тип вузла сполучення, матеріал покрівлю і т.д.

Класифікація зварних ферм

  • За статичною схемою – рамкові, арочні, балкові та комбіновані. Останні поділяються на розрізні, консольні та нерозрізні.
  • Обрис поясу – паралельний, трикутний, трапецієподібний, полігональний, сегментний.
  • Спосіб з’єднання елементів – болтові, зварні та клепані.
  • Величина максимального зусилля – легкі та важкі.

Тяжкі двостінчасті ферми складаються з опори ліній, мосту та інших міцних елементів. Проліт між конструкціями модульних розмірів, що одночасно гарантує ідеальну жорсткість, у цей час дозволяє прикріпити сендвіч панелі для створення не тільки міцної, але й теплої будівлі. А кроквяна система будівлі гарантує надійний захист від опадів..

Виробництво ферм на замовлення від компанії «ЮС Метал»

Компанія «ЮС Метал» пропонує виготовлення ферм із квадратної труби, опори ліній та інших елементів на замовлення «під ключ» у Києві та інших областях України. Використовуються виключно якісні матеріали власного виробництва. Наявність широкого ряду обладнання для виробництва металоконструкцій дарують такі переваги:

  • виключено деформації під час великих навантажень;
  • є можливість виконувати конструкції із складною геометрією;
  • продумані конструкції та каркаси знижують вартість споруди за рахунок менше витрати металу;
  • мінімальна вага конструкції виключає необхідність міцного фундаменту;
  • довговічність – використовується винятково високоякісний матеріал.

Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви гарантуєте, що металева ферма будівельна з металоконструкцій прослужить протягом тривалого часу без будь-яких дефектів і не обрушиться під навантаженням. Практикуємо виключно індивідуальний підхід, розраховуючи усі необхідні показники.Вартість ферми вас приємно здивує: ціна металоконструкції – від 12000 гривень за тонну, а монтаж – від 5000 гривень за тонну. Просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті.

Замовити