Анкерні заставні

Анкерні заставні – що це і де можна купити

“ЮС Метал” – завод з виробництва металоконструкцій, який працює з 2010 року. За весь час роботи було зібрано команду професіоналів, які готові взяти на себе відповідальність за проектування та виробництво деталей. Так кожен клієнт може замовити анкерні заставні, вартість яких відповідає їх якості.

Замовити різання металу на пилку в Києві
  Що являє собою цей вид виробів?

  Закладні анкерні болти дозволяють переносити все навантаження на фундамент із основної сталевої конструкції. Часто використовуються для встановлення щоглів або опор. Головне правило – це комплексний монтаж із фундаментом з бетону, використовуючи процес передачі суміші бетону в котлован. Там заставна з металу встановлюється у проектне положення.
  «ЮС Метал» пропонує каталог з величезним вибором деталей різного розміру, щоб клієнти змогли на замовлення підібрати потрібний для них варіант.

  Індивідуальне замовлення та його ціна в Києві

   

  Закладні анкерні деталі можна придбати у двох варіаціях:

  Класичний Для цього варто ознайомитися з представленою на сайті інформації та вибрати відповідний розмір для ваших цілей. Обговорити вибір ідеального варіанту можна з менеджером, який безкоштовно проконсультує та допоможе швидше визначитися із покупкою.
  Індивідуальний Якщо у вас планується великий проект, а класичне рішення не підходить – готові підготувати індивідуальне замовлення. Плита анкерна заставна або болти по особистих кресленнях – не проблема. Клієнти можуть приїхати у фізичну точку для спілкування з нашими фахівцями у Святошинському районі на вулиці Вернадського академіка.

  Вартість виробництва в Україні від “ЮС Метал” залежатиме від загальної ваги виробу. Так, середній цінник за один кілограм становить від 20 до 25 гривень.

  (097) 138-13-89 (Viber)  (095) 116-74-44 (Юрий)