Ангари

Ангари металеві

Ангари металеві з профнастилу – це практичне та функціональне приміщення, яке може використовувати абсолютно у різних сферах: виробництва різних конструкцій, зберігання транспортних засобів та обслуговування тощо. Високим попитом сьогодні користуються швидкобудуюємі ангари, які зводяться з використанням збірно-розбірних каркасів.

Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних болтів, тому збірні ангари не потребують використання зварювання, що робить їх мобільнішими та дозволяє проводити встановлення в будь-яку погоду. Складається швидкозведений ангар із сендвіч-панелей, металевих конструкцій, профнастилу та ряду інших матеріалів.
Прямостінний ангар може будуватися під склад для спортивних цілей, зберігання зерна та багатьох інших цілей, тим часом дах із профнастил листа захищатиме від згубних зовнішніх факторів.

Сендвіч-панелі застосовуються тільки в тому випадку, якщо потрібна споруда утепленої споруди. Сама конструкція легка, тому унеможливлюється етап зведення міцного фундаменту. Зовнішня та внутрішня сторона матеріалу оцинкована, тому виключено корозію.
Подібна конструкція гарантує прекрасні характеристики, що зберігають тепло приміщення. Компанія «ЮС Метал» пропонує виготовлення ангарів різного типу «під ключ» у Києві та інших областях на максимально вигідних умовах. Власна виробнича база та команда професіоналів гарантують ідеальний результат,
все виконуючи на замовлення за індивідуальними кресленнями.

Ангари з металоконструкцій: різновиди та вартість

  • Прохолодні промислові ангари. При монтажі каркаса використовуємо профільну трубу, перетин якої залежить від висоти і прольоту конструкції. Каркас заґрунтований ГФ-021. Огороджувальна конструкція створюється з оцинкованого профнастилу та покрівлі. Ціна будівництва ангарів та складів – від 2 000 гривень за квадратний метр.
  • Ангари утеплені з металоконструкцій. Аналогічно каркас виготовляється з профільної труби, переріз якої залежить від висоти конструкції та прольоту. Зашиваємо матеріалом, що утримує тепло – сендвіч-панелями та оцинкованим профнастилом. Стане ідеальним рішенням під худобу, свиней, корів тощо. Вартість дещо вища – від 3 000 гривень за квадратний метр.

Виробництво ангарів від компанії «ЮС Метал»

Наша компанія здійснює виробництво арочних та прямолінійних ангарів теплого та холодного типу. У кожному окремому випадку використовуються виключно якісні матеріали власного виробництва, які знижують ціну роботи та гарантують високу якість будівництва. Всю роботу виконують виключно кваліфіковані фахівці, які збудували не один десяток ангарів. Практикуємо виключно індивідуальний підхід, що дозволяє реалізувати навіть найскладніші ідеї. Якщо ви хочете замовити надійний ангар в Україні, зателефонуйте за вказаними номерами або залиште заявку на сайті компанії. Ви отримуєте не просто майданчик для зберігання продукції, а надійну, теплу та ефективну споруду.

Замовити